home   cviky na bederní páteř   cviky na krční páteř   bederní váleček    fyzioterapie   kontakty

bederní váleček

 

 

BEDERNÍ VÁLEČEK

Bederní váleček je terapeutická pomůcka, která se využívá pro podporu bederní páteře v sedě, zejména při léčbě dle McKenzie. Díky několika variantám tvaru bederního válečku, mohou pomůcku používat i klienti s omezeným rozsahem pohybu v oblasti bederní páteře. Váleček je používán velice často jako prevence, ale také při akutních stavech bolesti. Usnadňuje udržení napřímeného sedu, což je nezbytná součást terapie při bolestech v bedrech. K zakoupení přímo v Rehabilitaci Rehasport.

 

BEDERNÍ VÁLEČEK REHABIQ

Bederní váleček Rehabiq je účinná terapeutická pomůcka, která pomáhá při bolestech zad a zároveň ji můžeme použít preventivně v rámci zdravého sezení například při práci v kanceláři nebo při delších jízdách autem. Elastický popruh umožní váleček připevnit ke každé židli. Výhodou je také skladnost a snadná údržba. Bederní válečky jsou k dispozici ve dvou variantách. První je “měkká” vhodná pro osoby s hmotností do 95 kg. Druhá varianta je “tvrdá” pro osoby s hmotností nad 95 kg. Bederní váleček Rehabiq je kompletně vyroben v České republice.

 

BEDERNÍ PŮLVÁLEC REHABIQ

Bederní půlválec Rehabiq je univerzální pomůcka pro zdravé sezení. Bederní půlválec je vyroben ze 100% bavlny a díky ergonomickému tvaru se dokonale přizpůsobí páteři a bude jí poskytovat pevnou oporu. Bederní půlválec můžeme využít při dlouhotrvajícím sezení v kanceláři, doma, v autě nebo v letadle, kde je bederní podpěra nedostatečná. Bederní půlválec Rehabiq je kompletně vyroben v České republice.

 

Bederní váleček měkký

Bederní váleček tvrdý

Bederní půlválec

 

 © 2014 McKenzie bederní váleček